90509.

Talerz okolicznościowy

ceramika, szkliwo zbiegające; śr. 48 cm;
Polska, Pruszków?, 2 poł. XX w.
Niewielkie ubytki w dekoracji.

Cena pierwotna: 3 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 1 350 zł +20% opłaty aukcyjnej