90501.
JAKUB MICHAŁ KASPROWICZ (1905-1975)

Sprzedawca dywanów

olej, tektura; 34 x 49 cm;
sygn. l. d. J.M. Kasprowicz

Cena pierwotna: 3 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 2 250 zł +20% opłaty aukcyjnej