90192.
Malarz nieokreślony, XIX w.

Stara kobieta

olej, płyta metalowa (matryca mapy); 16 x 12,6 cm
nie sygn.; bez oprawy.

Cena pierwotna: 2 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 1 200 zł +20% opłaty aukcyjnej