90176.

Bufet w stylu modernistycznym

o wydłużonym prostopadłościennym korpusie, z blatem obniżonym po prawej stronie, z dwoma szafkami, szufladką, wsparta na czterech niskich nóżkach ustawionych skośnie do korpusu. Korpus bejcowany na czarno, z bokami, skrzydłami i licem szuflady fornirowanymi wzorzystą okleiną, lakierowaną na wysoki połysk; we wnętrzu półka;
72,2 x 125,3 x 39,6 cm.
Polska, lata 60. XX w.

Cena pierwotna: 6 400 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 2 000 zł +20% opłaty aukcyjnej