90175.
JANUSZ STRZAŁECKI (1902-1983)
Martwa natura z butelką i owocami, 1955
olej, płótno; 45 x 59 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. Strzałecki / 1955.
Cena pierwotna: 4 000 zł
+20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena
3 000 zł
+20% opłaty aukcyjnej
3 200 zł