90175.
JANUSZ STRZAŁECKI (1902-1983)

Martwa natura z butelką i owocami, 1955

olej, płótno; 45 x 59 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. Strzałecki / 1955.

Cena pierwotna: 4 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 3 000 zł +20% opłaty aukcyjnej

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem ostaniej obniżki to 3 200 zł