90119.
Franciszek SUNDERLAND, 1 poł. XX w.

Stare Miasto w Warszawie

akwarela, papier; 36 x 50,5 cm;
sygn. p. d.: FRANCISZEK SUNDERLAND

Cena pierwotna: 2 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 1 400 zł +20% opłaty aukcyjnej