89955.
James GULLETT, XIX w.

Pejzaż ze sztafażem, 1880

olej, płótno dublowane; 30 x 51 cm
sygn. i dat. p. d. James Gullett 1880.

Cena pierwotna: 2 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 1 200 zł +20% opłaty aukcyjnej