89954.
Lucjan JAGODZIŃSKI (1897-1971)

Dziewczyna wiejska, 1937

olej, płótno; 71 x 45 cm;
sygn. i dat. p. d. Lucjan Jagodziński 1937r.

Cena pierwotna: 2 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 1 200 zł +20% opłaty aukcyjnej