89617.
Andrzej OSTOJA-STARZYCKI (1949-2010)

Podlasie, 1992

olej, płótno; 54 x 65 cm;
opisany na odwrocie: ANDRZEJ OSTOJA - STARZYCKI / Podlasie / 1992 / 65 x 54.

Cena pierwotna: 800 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 240 zł +20% opłaty aukcyjnej