89616.
Marek PŁOZA-DOLIŃSKI (ur. 1950)

Tryptyk, 1976

olej, płótno; 40 x 30 cm (każda z części);
sygn. i dat. na odwrocie na każdej części: Marek / Ptoza - Doliński / 1976.

Cena pierwotna: 1 500 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 300 zł +20% opłaty aukcyjnej