89615.
Zdzisław GŁOWACKI (1919-1987)

Pejzaż miejski, 1973

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 22 x 31 cm ( w świetle passe-partout);
sygn. na passe-partout p. d.: ZGłowacki (ołówkiem), opisany i dat. na passe-partout l. d.: G...73 (nieczytelnie, ołówkiem).

Cena pierwotna: 1 300 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 300 zł +20% opłaty aukcyjnej