89507.
Mieczysław REYZNER (1861-1941)

Portret kobiety

olej, płótno; 71 x 55 cm;
sygn. i dat. p. d.: Mieczysław Reyzner / 1894

Cena pierwotna: 10 610 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 2 500 zł +20% opłaty aukcyjnej

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem ostaniej obniżki to 2 660 zł