89507.
Mieczysław REYZNER (1861-1941)
Portret kobiety
olej, płótno; 71 x 55 cm;
sygn. i dat. p. d.: Mieczysław Reyzner / 1894
Cena pierwotna: 10 610 zł
+20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena
2 500 zł
+20% opłaty aukcyjnej
2 660 zł