88519.
Jan WOŁEK (ur. 1954)

Domek wśród drzew, 1991

olej, płótno; 65 x 78 cm;
sygn. i dat. l. d.: Wołek 91.
sygn. l. d.: Wołek 91

Cena pierwotna: 2 700 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 760 zł +20% opłaty aukcyjnej