88091.
EMILE VERNON (1872-1919) - WEDŁUG

Portret kobiety z pieskiem

olej, płótno dublowane;
80 x 59,5 cm.

Cena pierwotna: 6 500 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 3 000 zł +20% opłaty aukcyjnej