88090.
ZDZISŁAW CYANKIEWICZ (1912-1981)

Modelka w bikini

akwarela, gwasz, karton; 65,5 x 50 cm;
sygn. p. d.: cyankiewicz;
na odwrocie nalepka z numerem (inwentarzowym spuścizny artysty?): 35188130.

Cena pierwotna: 3 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 1 650 zł +20% opłaty aukcyjnej