88089.
ZDZISŁAW CYANKIEWICZ (1912-1981)

Akt leżącej kobiety

akwarela, gwasz, tusz, kalka; 65 x 50 cm;
sygn. p. d.: cyankiewicz;
na podkładzie nalepka z numerem (inwentarzowym spuścizny artysty?): 35188148.

Cena pierwotna: 3 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 1 650 zł +20% opłaty aukcyjnej