88086.
ZDZISŁAW CYANKIEWICZ (1912-1981)

Pisząca

akwarela, gwasz, papier; 56 x 38 cm;
sygn. l. d.: cyankiewicz

Cena pierwotna: 3 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 1 500 zł +20% opłaty aukcyjnej