88084.
ZDZISŁAW CYANKIEWICZ (1912-1981)

Akt kobiety przy oknie

akwarela, gwasz, papier; 56 x 38 cm;
sygn. p. d.: cyankiewicz;
na odwrocie nalepka z numerem (inwentarzowym spuścizny artysty?): 35188135.

Cena pierwotna: 3 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 1 650 zł +20% opłaty aukcyjnej