88083.
ZDZISŁAW CYANKIEWICZ (1912-1981)

Akt kobiety i grający

akwarela, gwasz, ołówek, papier; 50,5 x 32,5 cm;
sygn. p. d.: cyankiewicz

Cena pierwotna: 3 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 1 500 zł +20% opłaty aukcyjnej