88082.
ZDZISŁAW CYANKIEWICZ (1912-1981)

Akt stojący

akwarela, gwasz, papier; 36 x 23 cm;
sygn. p. d.: cyankiewicz;
na odwrocie nalepka z numerem (inwentarzowym spuścizny artysty?): 35188134.

Cena pierwotna: 3 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 1 500 zł +20% opłaty aukcyjnej