88040.

Zegar kominkowy z czarnego marmuru

marmur, brąz złocony; wys. 49 cm; szer. 31,5 cm; głęb.15 cm.
Francja lub Belgia, 4 ćw. XIX w.
Prostokątna podstawa na 4 nóżkach oraz front architektonicznej obudowy zegara - zdobione rytą dekoracją floralną. Tarcza zegara z nakładanymi cyframi rzymskimi okolona obręczą z brązu złoconego z motywem godronowym. Zwieńczenie w formie wazy z brązu.

Cena pierwotna: 2 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 600 zł +20% opłaty aukcyjnej