88035.
MALARZ NIEOKREŚLONY, XIX / XX W.

Dziecko z psem

olej, płótno; 85 x 115 cm.

Cena pierwotna: 6 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 1 800 zł +20% opłaty aukcyjnej