87980.
ARTYSTA NIEOKREŚLONY, XVIII W.

Scena w zagrodzie - u wodopoju

olej, płótno dublowane;
69,5 x 86 cm.

Cena pierwotna: 5 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 2 000 zł +20% opłaty aukcyjnej