87946.
JACEK MALCZEWSKI (1854-1929)

Dzieła, 1910

Kraków, 1910;
Nakładem Salonu Malarzy Polskich; 49 x 32 cm;
oprawa twarda płótno z epoki, tłoczona złotem tytulatura na licu, 40 tablic z obrazami artysty na oddzielnych kartach, każda przełożona bibułką. Edycja zawiera około 10 obrazów, które zaginęły lub spłonęły na Kresach po wydaniu dzieła i nigdy więcej nie były prezentowane. Stan zachowania: przetarcia oprawy, plansze i bibułki - b. dobry.

Cena pierwotna: 2 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 1 000 zł +20% opłaty aukcyjnej