87942.
Antoine Charles Horace VERNET (1758-1836), Ph

Polowanie par force, przed 1900

akwaforta, akwatinta, papier; 48 x 65 cm (w świetle oprawy);
sygn. na płycie l. d.: C. Vernet del,
p. d.: P. L. Debucourt sculp.
Carl Vernet Był malarzem Napoleona. Uprawiał głównie malarstwo batalistyczne (bitwy napoleońskie), malował też sceny historyczne oraz ówczesne życie towarzyskie, szczególnie polowania i wyścigi.

Cena pierwotna: 2 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 1 100 zł +20% opłaty aukcyjnej