87941.
TADEUSZ CIEŚLEWSKI (1870-1956)

Zestaw trzech rysunków

1. Pałac na Wodzie, lata 40. XX w.
ołówek, papier; 13 x 17,5 cm (w świetle oprawy);
2. Widok na Zamek Królewski w Warszawie z ulicy Świętojańskiej, lata 30. XX w.
rysunek dwustronny, z jednej strony tusz, z drugiej ołówek, papier; 20 x 14,5 cm (w świetle oprawy);
oprawa z dwustronną szybą;
3. Ulica Kamienne Schodki na Starym Mieście w Warszawie, lata 40. te XX w.
tusz, papier; 21 x 14 cm (w świetle oprawy).

Cena pierwotna: 2 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 1 100 zł +20% opłaty aukcyjnej