87708.

Komoda w typie barokowym

konstrukcja - dębina, fornir - orzech; 95,3 x 110 x 60 cm;
Europa Środkowa, lata. 60. XIX w.
Komoda wysoka, masywna, o prostych bokach i falistym froncie, trzyszufladowa, fornirowana. Powierzchnie ujęte szeroką bordiurą i wypełnione wzorzystą okleiną, wsparta na kulistych nóżkach.
Mebel inspirowany środkowo-europejskimi meblami wykonywanymi w epoce baroku.
Forma i dekoracje dobrze oddają pierwowzory.

Cena pierwotna: 7 300 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 3 320 zł +20% opłaty aukcyjnej