87163.
JOHANN ELIAS RIDINGER (1698-1767), JOHANN GOT

Koń berberyjski

akwaforta, papier; 24 x 32,5 cm (wymiar kompozycji),
31,5 x 46 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
grafika opisana u dołu: tytuł w trzech językach (niemieckim, angielskim, francuskim)
oraz: a J. El. Ridinger ad vicum depict: et exc: aq: J. G. Seuter filio meo ceri incisi.
Grafika przed konserwacją.

Cena pierwotna: 1 824 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 900 zł +20% opłaty aukcyjnej