87160.
PIOTR TADEUSZ PIETRZYKOWSKI (1897-1960).

Kaplica Zygmuntowska - Katedra Wawelska

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 25 x 35 cm;
sygn. i dat. p. d.: PIETRZYKOWSKI / KRAKÓW 1927

Cena pierwotna: 2 509 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 1 250 zł +20% opłaty aukcyjnej