87154.
ADELA VON MOLNAR, XIX / XX W.

Wiosna w Oberbayern

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 33,5 x 43 cm;
sygn. p. d.: A v Molnar,
opisana l. d.: MŰHLE IN OBERBAYERN (ołówkiem).

Cena pierwotna: 2 965 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 1 500 zł +20% opłaty aukcyjnej

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem ostaniej obniżki to 1 620 zł