87022.

Św. Stanisław Kostka

Nakładem XX. Jezuitów w Warszawie, 1928; 33 x 25 cm;
twarda oprawa wydawnicza, płótno;
tytulatura oraz chrystogram IHS tłoczone złotem na licu i grzbiecie, suchy tłok z wizerunkiem herbu na tylnej okładzinie, ozdobne wyklejki z powtarzającym się motywem chrystogramu, brzegi kart barwione.
Zbiór około 300 fotografii wydrukowanych jednostronnie na 115 oddzielnych tablicach. Zbiór przedstawia bogata ikonografię związaną ze św. Franciszkiem, m.in. obrazy, rzeźby, grafiki, dokumenty, miejsca pamięci. Wstęp napisany równolegle w 3 językach, polskim, francuskim i angielskim.
Stan zachowania: niewielkie przetarcia, poza tym stan bardzo dobry.

Cena pierwotna: 1 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 600 zł +20% opłaty aukcyjnej