86495.
ANTONI POTOCKI (1867-1939)

Grottger

Lwów-Warszawa 1907, Nakład i własność Księgarni H. Altenberga;
E. Wende i Spółka;
zawiera 243 ilustracje na osobnych tablicach na papierze kredowym oraz 9 barwnych w formie wklejek. Oprawa wydawnicza, 27 x 21 cm, półskórek, tłoczony i złocony, monogram artysty na licu oprawy; na grzbiecie złocone napisy i wizerunek uwięzionego orła białego, górne brzegi kart złocone.
Stan zachowania: przetarcia i naderwania oprawy, zagięcia kilku bibułek ochronnych, poza tym stan bardzo dobry, wnętrza książki idealny.

Cena pierwotna: 1 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 500 zł +20% opłaty aukcyjnej