86210.

Katalog wystawy „Frieden der Welt”

Drezno, 1959; oprawa wydawnicza, teka płócienna; 40 x 30 cm;
na licu reprodukcja portretu Fryderyka Joliot-Curie autorstwa Pabla Picassa.
Zawiera 48 prac artystów z 27 krajów, w tym T. Kulisiewicz i B. Linke oraz P. Picasso. Tematem wystawy był „Pokój dla Świata”. Reprodukcje na oddzielnych kartach, w większości czarno-białe wydrukowane techniką sitodruku, a kilka barwnych offsetem. Wstęp oraz spis prac wraz z tytułami w czterech językach.
Stan zachowania: niewielkie przetarcia i zaplamienia oprawy, stan tablic idealny.

Cena pierwotna: 2 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 1 300 zł +20% opłaty aukcyjnej