86003.
EDWARD MATUSZCZAK (1906-1965)

Podhalański kościółek, 1947

olej, płótno; 34 x 46 cm;
sygn. i dat. p. d.: Matuszczak / 1947

Cena pierwotna: 2 500 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 1 640 zł +20% opłaty aukcyjnej