85903.
ARTUR GROTTGER (1837-1867)

Wieczory zimowe, 1892

teka, 51 x 36 cm, zaprojektowana i sygnowana przez austriackiego grafika
Hugo Strohl (1851 - 1919), wydana w Wiedniu w 1892 r. przez Franciszka Bondy;
przedstawia wnętrze pracowni artysty ze sztalugą, paletą malarską oraz teką rysunków. Całość bogato zdobiona, tłoczona srebrem i złotem, otoczona równie bogato zdobioną i tłoczoną bordiurą z elementami florystycznymi. Teka po konserwacji w bardzo dobrym stanie.

Cena pierwotna: 3 000 zł +18% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 2 100 zł +18% opłaty aukcyjnej