85656.
TEODOR ZIOMEK (1874-1937)
Kwitnące drzewo
olej, tektura fakturowana; 26 x 35 cm;
sygn. p. d.: T. ZIOMEK
Cena pierwotna: 4 000 zł
+20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena
1 600 zł
+20% opłaty aukcyjnej
1 800 zł