85656.
TEODOR ZIOMEK (1874-1937)

Kwitnące drzewo

olej, tektura fakturowana; 26 x 35 cm;
sygn. p. d.: T. ZIOMEK

Cena pierwotna: 4 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 1 600 zł +20% opłaty aukcyjnej

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem ostaniej obniżki to 1 800 zł