85647.
JÓZEF KLUKOWSKI (1894-1945)

Akt kobiety, 1924

akwarela, ołówek, gwasz, karton naklejony na tekturę; 19 x 11,3 cm;
sygn. p. d.: K., l. d. data: 1924.

Cena pierwotna: 2 200 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 660 zł +20% opłaty aukcyjnej