85605.
MALARZ NIEOKREŚLONY, MONOGRAMISTA K. W. (?) -

Pejzaż ze sztafażem

olej, płótno; 44 x 64 cm;
opisany p. d.: K W (? - inicjały słabo czytelne);
na ramie tabliczka z napisem E. HUBER.

Cena pierwotna: 4 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 2 000 zł +20% opłaty aukcyjnej