83387.
LEOPOLD LOEFFLER (1827-1898)

Żołnierz

litografia, papier; 21 x 15 cm (owal, w świetle oprawy);
sygn. na kamieniu p. d.: Loffler;
Litografia wykonana w 1881 r. w Zakładzie Litografii Artystycznej Aureliusza Pruszyńskiego w Krakowie.

Cena pierwotna: 1 000 zł +18% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 400 zł +18% opłaty aukcyjnej