83385.

Zestaw 2 grafik

1. Ulica Mariacka w Gdańsku
akwaforta, papier; 23 x 21 cm;

2. Michał Pociecha (1852-1908)
Wiejska chata
rotograwiura, papier; 20 x 13 cm;
sygn. na p. d.: M. Pociecha (na płycie).

Cena pierwotna: 1 000 zł +18% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 400 zł +18% opłaty aukcyjnej