83383.
JAN BUKOWSKI (1873-1938)

Zestaw 3 litografii

1. Organista i organiścina
litografia, papier; 26 x 20 cm;

2. projekt do „Listy Księcia Karola Stanisława Radziwiłła. Panie Kochanku”
litografia, papier; 20 x 13 cm,
sygn. w kompozycji, na kamieniu: J. B.;

3. Upaniszady (okładka)
litografia, papier; 20 x 14 cm, sygn. w kompozycji, na kamieniu: J.B.

Cena pierwotna: 1 000 zł +18% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 650 zł +18% opłaty aukcyjnej