83381.
JAN BUKOWSKI (1873-1938)

Zestaw 4 litografii

1. Herb Gdańska
litografia, papier; 17 x 13 cm;
sygn. na kamieniu śr. d. JB;

2. Ex libris Lucjana Rydla
litografia, papier; 16 x 12 cm,
sygn. na kamieniu, w kompozycji: J. B.;

3. Elegancka para
litografia, papier; 19 x 15 cm,
sygn. na kamieniu, po środku, w kompozycji: JB;

4. Słoneczny ptak
litografia, papier; 17x14 cm;
sygn. na kamieniu p. d.: JAN BUKOWSKI

Wszystkie grafiki zostały oprawione w jednakowe ramy o wymiarach 26 x 22 cm.

Cena pierwotna: 1 200 zł +18% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 600 zł +18% opłaty aukcyjnej