82791.
FELIKS SZYNALEWSKI (1825-1892)

Dziewica

litografia, papier; 23 x 18 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. na płycie p. d.: F.Szynalewski / 81;
Praca powstała w 1881 r. jako pomoc artystów krakowskich dla zniszczonego rok wcześniej, trzęsieniem ziemi, Zagrzebia.
Litografia wykonana w 1881 r. w Zakładzie Litografii Artystycznej Aureliusza Pruszyńskiego w Krakowie.

Cena pierwotna: 1 000 zł +18% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 600 zł +18% opłaty aukcyjnej