82790.
TADEUSZ AJDUKIEWICZ (1852-1916)

Typ wschodni

litografia, papier; 25 x 19 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. na płycie l. d.: Tadeusz Ajdukiewicz / 1881;
Praca powstała w 1881 r. jako pomoc artystów krakowskich dla zniszczonego rok wcześniej, trzęsieniem ziemi, Zagrzebia.
Litografia wykonana w 1881 r. w Zakładzie Litografii Artystycznej Aureliusza Pruszyńskiego w Krakowie.

Cena pierwotna: 1 000 zł +18% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 300 zł +18% opłaty aukcyjnej