82789.
SEWERYN BIESZCZAD (1852-1923)

Scena wiejska,1881

litografia, papier; 12 x 17 cm, cm (w świetle oprawy);
sygn. na płycie l. d. S.Bieszczad;
Praca powstała w 1881 r. jako pomoc artystów krakowskich dla zniszczonego rok wcześniej, trzęsieniem ziemi, Zagrzebia.
Litografia wykonana w 1881 r. w Zakładzie Litografii Artystycznej Aureliusza Pruszyńskiego w Krakowie.

Cena pierwotna: 1 000 zł +18% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 300 zł +18% opłaty aukcyjnej