82787.
FRANCISZEK ŻMURKO (1859-1910)

Tancerka,1881

litografia, papier; 31 x 15 cm (w świetle oprawy);
sygn. na płycie p. d.: Franciszek Żmurko.
Praca powstała w 1881 r. jako pomoc artystów krakowskich dla zniszczonego rok wcześniej, trzęsieniem ziemi, Zagrzebia.
Litografia wykonana w 1881 r. w Zakładzie Litografii Artystycznej Aureliusza Pruszyńskiego w Krakowie.

Cena pierwotna: 1 000 zł +18% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 600 zł +18% opłaty aukcyjnej