81881.
ZYGMUNT NADEL (1854-1926)

Para obrazów: Mężczyzna palący, Szyjąca

olej, deska; 39 x 26 cm;
każdy obraz sygn. i dat. p. d.: Sig. Nadel / 1903.

Cena pierwotna: 4 700 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 3 040 zł +20% opłaty aukcyjnej