81512.
A. COFIN, XX w.

Zabawa, 1998

pastel, papier; 32 x 45 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: … A. Cofin.

Cena pierwotna: 1 600 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 320 zł +20% opłaty aukcyjnej