81368.
Artur MARKOWICZ (1872-1934)

Górski potok

olej, płótno; 61 x 48 cm;
sygn. p. d.: Markowicz.

Cena pierwotna: 8 000 zł +18% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 6 400 zł +18% opłaty aukcyjnej