81366.
ZBIGNIEW KOWALEWSKI (1914-2004)

Opiekun, 1972

olej, płótno; 50,5 x 66,5 cm;
sygn. l. d.: Z.Kowalewski 72

Cena pierwotna: 5 300 zł +18% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 1 380 zł +18% opłaty aukcyjnej